O autorovi

úspech v práci, zdravie a lásku jej umožnil Baba Vanga AmuletVerím, že si môj príbeh prečíta veľký počet čitateľov. Dúfam, že mnohí budú mať to šťastie dozvedieť sa o tejto účinnej ochrane, ktorá priniesla svetlo do môjho života. Volám sa Dea Fedorová, som z Prievidze a objednanie tohto amuletu bolo najlepším rozhodnutím v mojom živote. Pomohol mi nabudiť mnohé časti svojej osobnosti, naplniť svoj život pokojom, šťastím, láskou a blahobytom, ale aj pochopiť, akú silu má moje meno, ktoré v latinčine znamená „bohyňa”, tomu som nevenovala pozornosť a moc som ho podcenila. Baba Vanga Amulet aktivoval silu môjho mena!

Budem úprimná a poviem, čo som prežívala takmer 11 rokov. Keby som neobjavila, akú silu má amulet Baba Vanga, a keby som si ho neobjednala a vždy mala pri sebe, časť života plná zúfalstva a smútku by pravdepodobne pokračovala. Naposledy som bola vo vzťahu keď som mala 18 rokov. Potom nasledovalo11 rokov samoty a smútku. Mala som pocit, že som každý mesiac menila zamestnanie. Finančná situácia sa často menila a obávala som sa o svoju budúcnosť. Babka mi hovorila, že som možno pod vplyvom čiernej mágie, a že potrebujem primeranú ochranu pred urieknutím.

Neverila som tomu, ale som sa na konci rozhodla poslúchnuť ju a nájsť niečo, čo ma bude chrániť, zabezpečiť pokrok vo všetkých oblastiach života. Nemala som na výber, trápila ma táto agónia a už som nemohla dovoliť nerobiť nič. Jedného dňa sa stal zázrak! Vďaka mocnému amuletu, ktorý bol vyrobený podľa vzorky, ktorú nosila slepá bulharská veštkyňa sa mi podarilo všetko, čo som si predstavovala a chcela. Nosenie amuletu mi pomohlo získať trvalú prácu, finančná situácia sa pomaly začala stabilizovať, láska začala kvitnúť a dúfam, že sa s partnerom čoskoro zosobášime!